<oembed><version>1.0</version><provider_name>WATCH ZONE</provider_name><provider_url>https://watchzone.com.au</provider_url><author_name>watchcamilo1561</author_name><author_url>https://watchzone.com.au/index.php/author/watchcamilo1561/</author_url><title>NB6004-08E</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="gAFKlRRlpo"&gt;&lt;a href="https://watchzone.com.au/index.php/product/nb6004-08e/"&gt;NB6004-08E&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://watchzone.com.au/index.php/product/nb6004-08e/embed/#?secret=gAFKlRRlpo" width="600" height="338" title="&#x201C;NB6004-08E&#x201D; &#x2014; WATCH ZONE" data-secret="gAFKlRRlpo" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;